Budujemy w ludziach wiarę w możliwości,
aktywujemy chęci do działania

 

 

 

Szanowni Państwo.

Poniżej znajdziecie Państwo linki do materiałów medialnych związanych z Fundacją ODNOWA

********************************************

W lutym 2016 roku odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Radomski Senior - Warto Wiedzieć. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, co zresztą można zobaczyć na nagraniach TV Dami oraz Zebrra TV. 

http://dami24.pl/component/k2/item/3641-warto-wiedziec-spotkania-dla-seniorow

http://zebrra.tv/2016/03/01/ruszyl-cykl-spotkan-radomski-senior-warto-wiedziec/

Gromkie „Sto lat” pod pomnikiem śpiewali między innymi seniorzy dla seniorów. Do śpiewu przyłączyły się także władze miasta. Niektórzy jednak zwrócili uwagę na to, że sto lat to w przypadku wybranych seniorów trochę za mało.

http://dami24.pl/wiadomosci/item/2116-100-lat-seniorzy

Fundacja „Odnowa” z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora zaprosiła w czwartek wszystkich chętnych do wspólnego zaśpiewania seniorom tradycyjnego „Sto lat”.

http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/art/8961581,miedzynarodowy-dzien-seniora-na-deptaku-w-radomiu-zdjecia,id,t.html

1 października przypada Międzynarodowy Dzień Seniora, z tej okazji po raz pierwszy w Radomiu członkowie Fundacji Odnowa wraz z przedstawicielami władz zorganizowali happening przy pomniku Jana Kochanowskiego. Zgromadzonym seniorom złożono podziękowania, życzenia i odśpiewano „Sto lat”.

http://www.cozadzien.pl/wiadomosci/radom/29400.html

Wśród uśmiechów, życzeń i słońca seniorzy wysłuchali wyśpiewanego dla nich „Sto lat!”. Tak Międzynarodowy Dzień Seniora obchodzony był w Radomiu.
Przy pomniku Jana Kochanowskiego spotkali się przedstawiciele radomskich władz, członkowie Fundacji Odnowa, uczniowie i oczywiście seniorzy, którzy dziś obchodzą swoje święto.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora członkowie Fundacji Odnowa zorganizowali happening, podczas którego wraz z przedstawicielami władz miasta odśpiewali „Sto lat” dedykowane wszystkim seniorom zgromadzonym przy pomniku Jana Kochanowskiego.

http://www.radom.pl/page/4,aktualnosci.html?id=7826

Nigdy nie jest za późno, by zaistnieć w mediach - śmieje się niemal 77-letnia DJ Wika, czyli Wirginia Szmit, najstarsza DJ-ka w Polsce. W czwartek po południu poprowadziła w Centrum Aktywizacji Radomskich Seniorów imprezę pod hasłem "Pozytywna energia 70+ DJ Wika Life"

http://radom.wyborcza.pl/radom/1,126564,18846261,dj-wika-swoim-graniem-przelamuje-opor-wieku.html

Zapraszamy do obejrzenia piątkowego wydania DZIENNIKA, w którym znajdziecie informacje m.in. o pierwszym locie z Radomia linii Czech Airlines, o decyzjach posłanki Marzeny Wróbel oraz m.in. o przebojowej emerytce. Zapraszamy!

http://www.zebrra.tv/strona/2386-wydanie_z_dn_18_09_2015.html

Nazywa się Wirginia Szmyt, na dyskotekach mówią o niej DJ Wika. jest Seniorem, ale nadal bawi ludzi muzyką. DJ Wika gościła w Radomiu w Centrum Aktywizacji Radomskich Seniorów. I oczywiście przekonywała, że nie ma czasu na starość.

http://dami24.pl/wiadomosci/item/1993-dj-wika-nie-mam-czasu-na-starosc

Audycja pt. Bez krawata z udziałem właściciela C.A.R.S.

http://dami24.pl/tvdami/bez-krawata/item/1327-bez-krawata-29-06-2015

Turnieje tańca, joga, warsztaty literackie, zajęcia teatralne, ale też komputerowe i językowe – za darmo lub za grosze. To propozycje, z jakich mogą skorzystać radomscy Seniorzy.

http://rdc.pl/informacje/w-radomiu-ruszylo-pierwsze-w-miescie-centrum-aktywizacji-seniorow/ 

W Radomiu otwarto pierwsze w mieście Centrum Aktywizacji Radomskich Seniorów. Placówka ma ambicje dotrzeć do jak największej liczby osób starszych i pobudzać ich pasje. Centrum współpracować będzie także z Komendą Miejską Policji w ramach programu „Bezpieczny Senior".

http://dami24.pl/wiadomosci/item/43-centrum-dla-seniorow

Pierwsze w Radomiu Centrum Aktywizacji Radomskich Seniorów oficjalnie otwarte. Uroczystość odbyła się dziś w siedzibie Centrum. Osoby starsze znajdą tu nie tylko zajęcia edukacyjno-rozrywkowe, ale to także Dom Dziennego Pobytu. Centrum otwarte jest w godzinach od 7:30 do 19:00.

http://www.radioplus.com.pl/radom/7711-pierwsze-centrum-aktywizacji-radomskich-seniorow

Komenda Miejska Policji w Radomiu podpisała list intencyjny w sprawie współpracy z Centrum Aktywizacji Radomskich Seniorów na rzecz poprawy bezpieczeństwa Seniorów z naszego miasta.

http://www.radom24.pl/artykul/czytaj/22318

dla AKTYWNYCH
- atrakcyjne zajęcia:
   - edukacyjno-rozrywkowe,
   - kulturalne,
   - gimnastyczne oraz rehabilitacyjne,
- masaże,
- wyjazdy turystyczne.

 

dla OSÓB WYMAGAJĄCYCH OPIEKI
- profesjonalną opiekę dzienną w ośrodku,
- opiekę 24h nad osobami wymagającymi opieki w miejscu ich zamieszkania,
- pomoc w pracach domowych,
- opiekę nad dziećmi [Babcia, Dziadek na godziny].

Zapraszamy!

Kalendarz wydarzeń

« Listopad 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Przyłącz się

Skontaktuj się z nami

Wystarczy jeden telefon lub wizyta, aby spotkać rówieśników i interesująco spędzić z nimi jesień życia.

Więcej o Fundacji w odnośniku O nas.